Про Нас

   ТОВ Техприлад - це наукове проектно-виробниче підприємство,  яке було засноване у 1995 році. ТзОВ Техприлад Україна м.Львів, вул.Антоновича 116

До структури підприємства входять:

- науково-дослідний підрозділ;

- контрольно-вимірювальна лабораторія атестована Держспоживстандартом;

- виробничі цехи.

   Наша спеціалізація – це розробка з доведенням до серійного виробництва та серійне виробництво засобів вимірювальної техніки, вузлів обліку енергоносіїв, систем автоматизації та управління технологічних процесів, а також необхідного програмного забезпечення до них та серверних програм верхнього рівня.

Основна продукція нашого підприємства:

- сенсори тиску (абсолютного, надлишкового);

- сенсори перепаду тиску;

- засоби вимірювальної техніки (інтелектуальні, цифрові та аналогові перетворювачів) тиску, перепаду тиску, тягонапороміри, пневмоелектроперетворювачі, температури, рівня води, висоти та періоду хвилі, барометричного тиску, швидкості та напряму вітру, відносної вологості повітря, кількості та інтенсивності опадів, обертів валу, приладів аерологічних зондування атмосфери;

- системи автоматизації оптимального ведення технологічних процесів;

- вузли обліку енергоносіїв – газу, перегрітої пари;

- системи наземних комплексів метрологічного зондування атмосфери;

-пости гідрометеорологічні;

-системи збору, архівації, візуалізації та передачі даних.

Серійні вироби ТОВ «Техприлад» включені до Державного реєстру України.

На підприємстві працюють доктор технічних наук, кандидати технічних наук, аспіранти.

Деякі наші вироби виконані з використанням "ноу-хау" та за своїми характеристиками не поступаються кращим зарубіжним аналогам.

Наше підприємство динамічно розвивається і в 2012 р.за даними "Міжнародного економічного рейтингу" зайняло "5" місце в маштабах України  серед малих підприємств по напрямку "виробництво контрольно-вимірювальних приладів" КВЕД 33.20.1.

Про нас